1. Merhaba Ziyaretçi ; Gifdünyası'na hoşgeldiniz.

  Sizlere daha iyi ve kaliteli sunumlar yapabilmek için sitemizi yeniledik.
  Sitemizden tam anlamı ile yararlanmak için forumumuza kayıt olmanız gerekmektedir.
  Lütfen sitemize Kayıt Olun ve üyelerimize özel ayrıcalıklardan yararlanın...

  Üyelik'le  ilgili tüm sorunlariniz lütfen İletişim Formu'ndan yaziniz.

Forum Yöneticileri Ve Üyelerine

Konu, 'Forum Kullanımı' kısmında Aytul tarafından paylaşıldı.

 1. Aytul

  Aytul Administrator

  Kayıt:
  14 Nisan 2014
  Mesajlar:
  25.314
  Beğenilen Mesajlar:
  22


  AçıkLamaLara BaşLamadan Önce

  Tüm YetkiLiLer Burada GönüLLü ÇaLışan KişiLerdir Hiçbir Ticari Amaç ve Diğer YönLeri GözetmezLer. Sadece PayLaşım ve Yardım için Burada Görev aLmaktadırLar.

  Ve Bu GörevLerinin Gereğini En iyi ŞekiLde Yerine GetirmekLe sorumLudurLar.

  Yetki İstekLerinizi Yapmadan Önce Yeteri Kadar PayLaşım Yapmanız Gerekmektedir Yoksa Yetki İstekLerinize cevap dahi verilmiyecektir.

  Tüm görevliler Yetki Aldıktan Sonrada Bu yetkilerinin Gereğini Yapmak zorunlulugu vardir...

  Yukarda YazdıkLarımı okuduktan Sonra Eğer bu işLeri Yapamayacak ArkadaşLar Var ise Baştan Hiç Başvuruda BuLunmasınLar..


  RütbeLer
  Moderator

  Anlaşıldıgı Gibi DenemeModerator olduğu sürede gerekli paylaşımları yapmış , Konuları ve diğer özeLLikleriyLe Moderatorluge atanan Kişilerdir.

  YetkiLeri :

  Konu Silme , Silebilme , Yapışkan Konu yapabiLme , Konu KilitLeyebilme, Hatalı Üyeleri Banlayabilme yetkisi. Toplantılarda Deneme Moderator seçme yetkisi.

  Bu kişiLer Gene Paylaşımları ve online süreleri Göz Önünde Tutularak Birer Super Modorator AdayLarıdırLar.


  Super Moderator:

  Super Moderator ;
  Moderatorlükte Gayet iyi izLenimler vermiş , online süresi bakımından Yeterinden FazLa , SiteyLe ilgilenen , Konu sayısı ve paylaşımları bakımından uygun görülen ve Terfi eden Kişilerdir.

  Moderatör rütbesinin bütün yetkilerine sahibtirler. YetkiLerinede ve Huzursuzluk çıkartan , Reklam Yapan , Küfür Eden , VirusLü Dosya upload eden vb...üyeleri BANLAMA yetkisine sahiptirLer.

  Ayrıca Her Super Moderator Bir Co-Admin Adayıdır. Tabiki OnLine Süresi , iLgiLiLiği ve PaylaşımLarı Göz önünde Bulundurularak.


  Administrator

  FazLa Anlatmaya gerek yok herhalde ama açıklamaya çalışayım.

  Administrator ; Yetki oLarak Sitede Yetkiye Sahip KişiLerdir. Moderator , Super Moderator , Co-Admin , Admin, Gibi RütbeLeri BelirLeyebilir ve VerebilirLer. HuzursuzLuk Çıkartan Her kişiyi anakraliche, admin , Co-admin , Super Moderator ve diğer rütbeler dahil her üyeyi banlama yetkisine sahiptirler.

  SiteyLe ilgili DüzenLemeLeri , Gerekli bölümLerin açılmasını , Gerekmeyen BöLümLerin Kaldırılması , Forumu Gerektiğinde kullanıma Kapatabilme , Üye İsimLerini Değiştirebilme ve anlayacagınız kadarıyLa Forumla ilgili herşeyi Yapabilme yetkilerine sahip kişiLerdir.

  Ayrıca Herkesinde Merak Ettiği gibi İstediği Kadar Rep Verebilme Yetkisinede sahiptirLer.


  NOT:


  1:
  Site içinde imzaların altında site reklami,vs gibi reklam amaclı link eklemek yasaklar iceriliğine girmekte olup,imzalarin bir görünüslü olmasina ozen gostermeleri,vede imzaları sayfaya cok sarkıtılmaması saygılarımıla arz olunur.

  2:
  Blindiği gibi bir konuya yorum yazmak,en az konu eklemek kadar önemli olduğunu hepimz bilmekteyiz.
  Bir katagöriye girip,aynı katagöriden defalarca yorum yazmaktansa,her katagöriden ikişer yorum yazmak forumun sıhati açısından daha iyi olacağnı, böylelikle diger katagörileride güncellemiş oluruz..


  4:
  Yorum yazan görevli ve üye arkadaşlarımın bir kaç kelime teşkür niteliğinde yazı yerine,konuyu bir resim eklemekle günceleştirilmektedir.
  Herkezin bu duruma itina gösterecegini umut ediyorum.


  5:
  Tüm görevliler her açılan konu başlıklarını düzenlemekle mükelleftir..
  Konu başlıklarının düzgün açılmasında her paylaşımcıya yardımcı olacaktır,genellikle türkce karekter kullanılmasına dikkat edilecektır..
  Tüm forum içi ve forum dışında bulunan üyelerimize,ve forum içinde görevli arkadaşlarıma saygılarımı sunar,yeni dönemde tüm görevli arkadaşlarıma basarılar dilerim..  http://gifdunyasi.com
   

Sayfayı Paylaş