1. Merhaba Ziyaretçi ; Gifdünyası'na hoşgeldiniz.

Sizlere daha iyi ve kaliteli sunumlar yapabilmek için sitemizi yeniledik.
    Sitemizden tam anlamı ile yararlanmak için forumumuza kayıt olmanız gerekmektedir.
    Lütfen sitemize Kayıt Olun ve üyelerimize özel ayrıcalıklardan yararlanın...

Üyelik'le  ilgili tüm sorunlariniz lütfen İletişim Formu'ndan yaziniz.

Bazı Velilerin Uyguladığı Hacet

Konu, 'Muhtelif Vesilelerle Okunacak Duâlar' kısmında TıLSıM tarafından paylaşıldı.

1. TıLSıM

TıLSıM New Member

Beğenilen Mesajlar:
    0

Bazı Velilerin Uyguladığı Hacet

Bazı meşayıhı kiramın önemli istek ve hacetleri olduğunda bu aşağıda ki terkibi uyguladıkları bildirilir. Mümkünse meşru olmayan bir istek için bunu kullanmayın vebali üzerinize olsun eğer kullanırsanız. Çünkü bu hacet defalarca tecrübe edilmiştir.Allahu alem bissevab

Allah rızası için iki rekat namaz kılınır ve : allahümme inni eselüke ve eteveccehu ileyke bi nebiyyike muhammedin nebiyyir rahmeh ya muhammedün inni teveccehtü bike ila rabbi fi haceti hazihi litugza li allahümme feşeffefhu minni

Bunun akabinde de 100 defa : allahümme salli ve sellim ve barik ala seyyidina muhammedin gad zagat hıleti edrikni ya seyyidi ya rasulallah. Okunur ve haceti ne ise Allahtan istenir.

Allahım gerçekten ben senden isterim rahmet nebisi olan peygamberin vesiesi ve şefaatiyle sana yöneliyorum. Ey Allahın rasulü şu ihtiyacımın ( ihtiyacı ne ise diliyle söyler) giderilmesi için senin yardımınla rabbime yöneldim allahım onu benim hakkımda şefaatçi kıl. Allahım rahmetleri selam ve eminlikleri ve bereketleri efendimiz Muhammed s.a.v üzerine yağdır. Tedbir ve çarelerim daraldı yetiş bana ey efendim ey Allahın rasulü.

2. Poyraz

Poyraz Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    1
  3. Zümra

Zümra Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    17

Sayfayı Paylaş